FORGOT YOUR DETAILS?

Bir kentin geleceğe doğru yürüdüğü yolu, kendi için inşa ettiği hayatı belirleyecek olan, o kentin yerel yöneticileridir.

EPR Yerel Yönetim Ajansı, kentlerinde daha iyi bir hayat isteyen, kentlerine değer katmaya çalışan, kentlerinin güzelleşmesine katkıda bulunan, kentlerindeki herkesin mutluluğunu önemseyen ve bunları mümkün kılmak üzere daima yeni, özgün, modern, sürdürülebilir yollar arayan yerel yöneticiler için var.

EPR Yerel Yönetim Ajansı; kentini kendi beğenileri doğrultusunda değil, evrensel örnekler doğrultusunda şekillendirmeyi tercih eden yerel yöneticiler için var.

EPR Yerel Yönetim Ajansı; kentini ziyarete gelen turistin kentine hayran kalmasını, kentin her yerinin pırıl pırıl olmasını, kentteki kültürel ve sosyal yerel yönetim çalışmalarının bütün dünyaya örnek olmasını isteyen yerel yöneticiler için var.

EPR Yerel Yönetim Ajansı; kentindeki gençlerin daha başarılı, daha mutlu, daha sağlıklı olmasını sağlayacak yatırımlara önem veren yerel yöneticiler için var.

EPR Yerel Yönetim Ajansı; kentinde yetişen her çocuğun kenti ile gurur duymasını ve büyüyüp gurur duyulacak güzel hedeflere ulaşmasını gönülden isteyen yerel yöneticiler için var.

EPR Yerel Yönetim Ajansı; belediye kadrosunda görev yapan herkesin bu alanda kendisini geliştirmesini, yerel yönetimlere yönelik bütün yenilikleri bilmesini, kentteki yaşamı her bakımdan daha iyiye götürecek uygulamaları özenle gerçekleştirmesini isteyen ve bütüne ekibine eğitim yatırımı yapmayı kente yatırım olarak gören belediye başkanları için var.

TOP