FORGOT YOUR DETAILS?

KENT VİTRİN

EPR Yerel Yönetim Ajansı, yerel yönetimlerin her yönden gelişimi için olumlu sonuçlar doğurabilecek çok farklı alanlarda kentlere fayda sunuyor.

Belediyecilik çalışmalarının niteliğini, verimliliğini ve kalitesini artıracak ürünler, çözümler, teknolojiler, uygulamalar ve hizmetler bir arada olursa, yerel yöneticiler de bütün bunlara güncel olarak tek bir yerden ulaşabilirse, belediyelerde işler çok daha hızlı yürür düşüncesinden yola çıkan EPR Yerel Yönetim Ajansı, Kent Vitrin’i bir ‘yerel yönetim çarşısı’ yaklaşımıyla hayata geçiriyor.

Yerel yönetimlere yönelik ürün, hizmet, teknoloji ya da sistem üreten markalar, fiyatlı fiyatsız ürün seçeneklerini, kampanyalarını, yeniliklerini, rakiplerine göre avantajlarını bu vitrinde kolaylıkla sergileyebilecek.

Nitelikli üretim yapan, büyük hedefleri olan ancak büyümek için daha fazla kente daha ekonomik yollarla ulaşmanın olanaklarını arayan markalar da Kent Vitrin sayesinde kendilerini yerel yöneticilere rahatlıkla gösterebilecek.

Yerel yöneticilere ulaşmak isteyen markalar, Kent Vitrin sayesinde rakiplerinin önüne geçebilecek.

Kent Vitrin, aynı zamanda Özelkalem Dergisi’nin her sayısı ile broşür olarak da dağıtılacak.

 

Özelkalem Dergisi’nin özel dosyaları, her sayıda özel sektör ile yerel yönetimleri etkin biçimde bir araya getiriyor ve bu sayede kentlerdeki hizmet kalitesinin yükselmesine de yayıncılık desteği sağlamış oluyor.

TOP