FORGOT YOUR DETAILS?

TRANS TALK CITIES

Kent içi ulaşımda Türkiye genelinde bütün kentlerin sorunlarının çözümü hedefi ile hayata geçirilen ve ilk yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Trans Talk Cities Uluslararası Kent İçi Ulaşım Çalıştayı, EPR Yerel Yönetim Ajansı’nın bir organizasyonu.

Trans Talk Cities’in ilk yılında İTÜ’nün yanı sıra Yalova Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi de akademik iş birliği ile Çalıştay’da yer aldı.

Trans Talk Cities 2015’in açılış konuşmasını T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin yaptı.

2016 yılında Lojistik ana başlığı altında gerçekleştirilecek olan Trans Talk Cities’de süreç yönetimi, akademik bir kurul tarafından planlanıyor.

Bütün Türkiye’den belediye başkanları, ulaştırma daire başkanları, iştirak yöneticileri, kent içi ulaşım konusunda uzman akademisyenler ve bu alanda üretim yapan özel sektör temsilcileri buluşuyor.

İki gün sürecek  Trans Talk Cities kapsamında kent içi ulaşım konusu bütün yönleri ile ele alınıyor ve örnek proje sunumları yapılıyor.

Çalıştay sonrasında oturum konuşmalarını, sunumları ve makaleleri içerin bir Trans Talk Cities Çalıştay Kitabı hazırlanıyor.

TOP